Vložit inzerát

ADMINISTRATIVNÍ PODPORA MS Excel, 20h/t, 160 Kč/h

Hlavní město Praha Zkrácený úvazek

Náplň práce

Jste studentem VŠ, který hledá příležitost pro získání zkušeností v mezinárodním prostředí?
Baví Vás komunikace s lidmi a zvládáte MS Excel na pokročilé úrovni?

Pokud k tomu navíc máte i pokročilou znalost angličtiny, pak jste ten, koho právě hledáme na pozici ADMINISTRATIVNÍ PODPORA a těšíme se na Vaše CV!

Náplň práce:
- zpracování požadavků na nákup/obnovu SW licencí v systému
- podpora procesu nákupu, nastavení objednávky
- koordinace správného přidělování licencí
- aktualizace dat a základní analýza v MS Excel

- poskytování informací o cenách licencí
- zpracování dokumentů
- ad hoc úkoly

Start: ihned

Mzda: 160 Kč/hod

Dlouhodobá spolupráce, pracovní doba 20 hodin/týdně (docházka min. 3x v týdnu).

Lokalita: Praha 4 (hned u metra)

Požadavky

- ideálně student VŠ ekonomického nebo IT zaměření
- pokročilá znalost AJ (každodenní komunikace s cizinci - ústní, telefonická, písemná)
- dobrá znalost MS Excel (práce s velkým množstvím dat, pokročilé fce, SVyhledat, if, schopnost práce s kontingenčními tabulkami apod.)
- pečlivost, orientace na detail
- schopnost komunikace s vysoce postavenými zaměstnanci společnosti
- flexibilita

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Personalistika a HR
  • Plat: Od 160 CZK do 0 CZK
  • Typ pracovního poměru: Zkrácený úvazek