Vložit inzerát

ACCOUNT MANAGER|ATTRACTIVE SALARY

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Pro zkušeného/ou ACCOUNT MANAGERA máme téměř bezkonkurenční HOT JOB OFFER v mezinárodní společnosti! Máte zkušenosti s prodejem B2B a umíte dobře ANGLICKY? Jste DYNAMICKÝ/Á a ORGANIZOVANÝ/Á, dělá Vám radost plnění KPI? Rádi byste se kariérně posunul/a dál? V případě Vašich kladných odpovědí čtěte dál! :)

Co budete dělat:
* práce na ZAJÍMAVÝCH projektech
* prodej B2B pro průmyslové značení
* péče o stávají klienty a nové akvizice
* komunikace s klienty, cestování
* propagace produktů
* plánovaní schůzek
* reporting
* účast na veletrzích na regionální až národní úrovni

Požadavky

* SŠ/VŠ vzdělání
* Praxe na pozici Account Manager/Obchodní zástupce
* Znalost AJ na komunikativní úrovni B2 (komunikace s kolegy ze zahraničí)
* Znalost Territory management
* Zájem o technologie
* Pracovní zkušenosti v CRM výhodou
* Zkušenost s prodejem ve výrobní společnosti v automatizaci výhodou
* Dravá osobnost, flexibilita, organizovanost

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej
  • Plat: Od 72000 CZK do 78000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek