Vložit inzerát

INŽENÝR DODAVATELSKÉ KVALITY | až 65 000 Kč

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Chcete se stále součástí týmu kvality v úspěšné mezinárodní společnosti?

Znáte náležitosti dodavatelské kvality a domluvíte se anglicky?

Skvěle, pak stojíte na správném inzerátu!

Vaší náplní práce bude:

- Sledování a řízení kvality materiálů od dodavatelů
- Zabezpečovat správnou kvalitu vstupních materiálů
- Dohled a zlepšování výrobního procesu a systému kvality dodavatele
- Odhalovat problémy ve výrobním procesu dodavatelů
- Pravidelné provádění auditů u dodavatelů
- Navrhování doporučení pro nákup na základě kvality zboží
- Analýza abnormálního materiálu
- Řízení dodavatelských reklamací
- Statistické vyhodnocení kvality
- Neustálé zlepšování kvality materiálu a dodavatelů

Požadavky

- SŠ/VŠ Minimálně střední vzdělání v technickém oboru, systém řízení kvality výhodou.
- znalost čtení technické dokumentace.
- zkušenost s vedením dodavatelských auditů
- AJ na komunikativní úrovni
- zkušenost s nástroji kvality - 8D, FMEA, SPC apod.

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 50000 CZK do 65000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek