Vložit inzerát

Správce a lokální IT podpora, zkrácený úvazek

Hlavní město Praha Zkrácený úvazek

Náplň práce

Softwarová řešení, nové technologie a progres v průmyslové elektronice!
Zní ti to lákavě?
Tak se přidej k přednímu hráči na trhu působícím v oblasti obráběcích strojů a laserů pro průmyslovou výrobu!

Jako nový/á Správce/-kyně a lokální IT podpora týmu pomůžeš s:
- lokálním a centrálním IT supportem
- správou účtu v Active Directory a Microsoft Azure/Exchange/Office
- správou oprávnění uživatelů
- řešením ticketů v ServiceNow
- instalací a konfigurací serverové infrastruktury a koncových zařízení
- ad hoc úkoly dle potřeby týmu

Úvazek: zkrácený dle dohody, cca 400 hodin ročně

Požadavky

Rádi tě přijmeme do našeho týmu, pokud budeš mít:
- min. středoškolské vzdělání v oblasti IT nebo elektro
- domluvíš se anglicky na úrovni min. B2
- orientuješ se v počítačových sítích a instalacích SW
- denně využíváš MS Office a Active Directory, popř. Exchange
- máš řidičský průkaz skupiny B
- umíš pracovat samostatně a pro-aktivně
- rád komunikuješ a nebojíš se řešit naléhavé situace

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 250 CZK do 350 CZK
  • Typ pracovního poměru: Zkrácený úvazek