Vložit inzerát

Salesforce Developer s angličtinou

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Pro svého významného klienta, který rozšiřuje své IT oddělení, hledám Salesforce developera, který do společnosti přinese další skvělé nápady a nadšení.

Co bude náplní Vaší práce?

* Vývoj řešení v rámci Salesforce, tak aby byly splněny cíle projektu a požadavků klientů
* Vývoj za pomoci metodik Agile/Scrum/DevOps prostřednictvím CI/CD (Azure DevOps, JIRA, GitLab CI, Bamboo, VSTS, GearSet, Jenkins, Puppet, Provar atd)
* Spolupráce s vlastníky aplikací při plánování vývoje a dodávání nových funkcí a vylepšení

Požadavky

Co od Vás na tuto roli budeme potřebovat?

* Zkušenosti s alespoň jedním jazykem jako je Java, C#, C++, Force.com
* Znalost fází SDLC (tj. Analýza, Návrh, Testování, Dodávka…)
* Znalost metodiky Agile/Scrum/DevOps
* Komunikativní znalost Angličtiny (denní mluvená forma)

VÝHODOU:
* Znalost SFDC Lightning, JavaScriptu, CSS a UX
* Certifikace ve výše uvedených vývojových jazycích

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 70000 CZK do 100000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek