Vložit inzerát

TECHNIK VSTŘIKOVACÍH ZAŘÍZENÍ

Ostrava (Moravskoslezský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máte praxi v oblasti vstřikování plastů? Hledáte změnu, či nové uplatnění?
Pak je tady šance právě pro Vás, protože hledáme vhodné kandidáty na pozici TECHNIKA VSTŘIKOVACÍH ZAŘÍZENÍ!

Náplň práce:
* organizace práce na vstřikovacích strojích
* zkoušení forem - vzorování
* komunikace s dodavateli, objednávání servisů a oprav
* plánování preventivní údržby
* optimalizace výrobních a technologických procesů
* spolupráce při korekcích a opravách vstřikovacích forem.

Požadavky

* min. SŠ vzdělání technického směru
* AJ na úrovni B2
* znalost zpracování plastů
* zkušenosti s údržbou a opravami forem
* technické znalosti, čtení technické dokumentace
* organizační a komunikační schopnosti
* ŘP sk. B

Místo pracoviště

Bílovec

Informace o pozici

  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 40000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek