Vložit inzerát

Koordinátor klíčových zákazníků |FRENCH|

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Chcete denně využívat francouzštinu?

Baví Vás komunikovat se zákazníky a být jejich první kontakt? Jste spolehlivý a loajální člověk?

Pak by jste měl/a číst dále.

Hledám organizovaného francouzštináře na pozici Koordinátora zákazníků, pro kterého spojení „spokojený zákazník“ není jen fráze.

Na tuto komplexní roli hledám někoho se zkušenostmi, velmi dobrým jazykovým vybavením (francouzština & angličtina), jedinečným přístupem k zákazníkům a odhodlání se neustále ve svých dovednostech posouvat.

Na oplátku nabízím stabilní pracovní pozici v centru Prahy v menším přátelském týmu u mezinárodního zaměstnavatele.

V rámci této pozice budeš zodpovídat za klíčové procesy v zákaznickém servisu.

Zde je několik Vašich budoucích úkolů:
- Příjem a správa objednávek od zákazníků
- Řešení stížností a nesrovnalostí v objednávkách
- Pravidelná spolupráce s kolegy v zahraničí (především v Nizozemsku, Francii a Anglii)
- Úzká spolupráce s výrobou, logistikou, Account manažerem a technickým vedoucím
- Úzká spolupráce s oddělením logistiky, supply chainem a zákazníkem
- Podílení se na vylepšování zákaznických procesů prostřednictvím shromažďování zpětné vazby od zákazníků.

Moc ráda s Vámi o této příležitosti pohovořím!

Požadavky

- alespoň 3 roky zkušeností na obdobné pozici
- výborná slovenština/čeština a plynulá angličtina a francouzština (mluvená i písemná forma)
- orientace na výsledky a zákazníka
- výborný time-management
- schopnost pracovat pod tlakem a řešit problémy
- rychlé a efektivní rozhodování
- smysl pro detail a loajalitu.

Jednoduše hledám člověka, který si bude vážit stabilního pracovního života.

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 50000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek