Vložit inzerát

PROCESNÍ INŽENÝR

Zlín (Zlínský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Hledáte fajn zaměstnání s možností uplatnit své nápady? Máte zkušenosti z výroby, orientujete se v technologiích a komunikujete anglicky? Pak Vás rádi přivítáme v našem týmu na pozici PROCESNÍHO INŽENÝRA!

Náplň práce:
* zpracování výrobních postupů
* tvorba a kontrola technické dokumentace výrobního zařízení
* zajišťování sériových naběhů dle termínů - koordinace výrobních týmů a výrobních linek
* sledování a zlepšování výrobních ukazatelů
* stanovení výrobních norem
* vedení a spoluúčast na projektech
* účast na auditech

Požadavky

* SŠ/VŠ vzdělání technického směru
* praxe na obdobné pozici min. 1 rok (automotive výhodou)
* AJ na úrovni min. B2
* schopnost práce s technickou dokumentací a layouty
* velmi dobrá znalost MS Office
* znalost procesů ve výrobě a výrobních technologií
* znalost normování a systému SAP - výhodou

Místo pracoviště

Napajedla

Informace o pozici

  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 45000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek