Vložit inzerát

HR ADMINISTRATIVA s AJ - vhodné i pro absolventy!

Ostrava (Moravskoslezský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Baví vás práce v personalistice a HR? Chcete pracovat v mezinárodní společnosti a ovládáte angličtinu na komunikativní úrovni? Ozvěte se nám.

Vaší náplní práce bude:
- e-mailová a telefonická komunikace v angličtině
- podpora zákazníků při práci s HR aplikacemi
- zodpovídání dotazů uživatelů týkající se fungování HR procesů (hodnocení, nábor, rozvoj a vzdělávání zaměstnanců)
- analýza problémů týkající se správnosti dat, workflows, reportingu
- vytváření školících materiálů a školení zaměstnanců
- komunikace se zaměstnanci
- efektivní spolupráce v týmech v mezinárodním prostředí

Lokalita: Ostrava
Nástup: IHNED

Požadavky

- minimálně středoškolské vzdělání
- pokročilá znalost angličtiny (min. úroveň B1)
- znalost německého jazyka výhodou
- pokročilá znalost balíčku MS Office
- prozákaznický přístup
- výborné komunikační dovednosti
- zkušenosti na obdobné pozici výhodou (zákaznický servis, administrativa apod.)

Místo pracoviště

Ostrava

Informace o pozici

  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Personalistika a HR
  • Plat: Od 32000 CZK do 35000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek