Vložit inzerát

OBCHODNÍ REFERENT | I PRO ABSOLVENTY!

Jihlava (kraj Vysočina) Plný úvazek

Náplň práce

Jsi čerstvě po škole a hledáš pracovní uplatnění, kde nabereš zkušenosti z mezinárodního prostředí? Navíc v prostředí výrobní firmy? Ovládáš angličtinu, jako když bičem mrská?

Hledáme kolegu/kolegyni na pozici OBCHODNÍHO REFERENTA, to znamená někoho, kdo se nebojí mluvit!
* Denní kontakt se zákazníky
* Práce v interním programu, kde dochází ke zpracování objednávek
* Tvorba a vystavování cenových nabídek
* Spolupráce pro tvorbu výhledů, kalkulací, reportingu
* Vyhodnocování KPI, prezentace výsledků
* Občasné zahraniční cesty v rámci společnosti

Požadavky

* SŠ/VŠ vzdělání (obor ekonomie/obchod výhodou)
* AJ nebo NJ na úrovni min. B1 (denní komunikace!)
* Dobrá znalost MS Office (MS Excel podmínkou)
* Řidičské oprávnění skupiny B

Místo pracoviště

Kraj Vysočina

Informace o pozici

  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Obchod a prodej
  • Plat: Od 30000 CZK do 38000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek