Vložit inzerát

Specialista plánování | Až 60 000Kč/měs

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Dovolujeme si Vás informovat, že aktuálně hledáme vhodného kandidáta na pozici:

Specialista Plánování
se sídlem v Praze

Co Vás čeká?
- Generování místní prognózy prodeje
- Příslušné reporty a implementaci plánovacích procesů, aby bylo zajištěno úplné zadávání předpovědních dat pro rodinu produktů.
- Plánování prodeje a provozů (S&OP)
- Zlepšování procesů v interní logistice
- Demand Planner také hraje klíčovou roli v procesu plánování prodeje a provozu (S&OP) a postupně/průběžně zlepšuje proces plánování poptávky a využití JDA.
- Exportní specialista zajišťuje celý proces řízení prodejní objednávky a reakci na požadavky zákazníků.

Požadavky

- Silné analytické a matematické dovednosti
- Dobré komunikační schopnosti
- Hluboké porozumění metrikám dodavatelského řetězce a vzájemným závislostem mezi nimi
- Plynulá angličtina
- Zkušenosti s používáním SAP R/3,

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Logistika a doprava
  • Plat: Od 55000 CZK do 65000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek