Vložit inzerát

Finanční analytik/Specialista reportingu

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Máte zkušenosti z finanční analýzy či reportingu z velké firmy?

Chcete pracovat napříč různými tými a podporovat je z hlediska financí?

Domluvíte se bez problémů anglicky?

Potom hledáme právě Vás! Zašlete mi své CV na jan.mackal@grafton.cz

Co budete mít na starosti:

- komunikace s partnery a odděleními napříč Evropou (zde uplatníte angličtinu v míře vrchovaté)
- zodpovědnost za kalkulaci nákladů a alokování financí napříč různými odděleními
- spolupráce s interními a externími dodavateli
- spoluúčast na kontrole fakturací
- reporting: příprava měsíčních a kvartálních reportů a závěrek
- aktivní účast na finančních projektech

Požadavky

Vyjde to, pokud máte:

- výbornou znalost češtiny/slovenštiny a pokročilou angličtinu
- 2 a více let zkušeností z obdobné pozice z velké (ideálně globální) firmy (BIG 4 je výhodou)
- komunikoval/a jste a vyjednával/a podmínky s interními i externími dodavateli
- rozumíte si s MS Office suite (především Excel)
- máte smysl pro detail
- pokud znáte české daňové předpisy a účetní legislativu a pracoval/a jste s různými účetními programy, bude to skvělou výhodou

Tato pozice je ideální pro někoho, kdo by se rád posunul do finančního reportingu.

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Ekonomika a finance
  • Plat: Od 50000 CZK do 63000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek