Vložit inzerát

HR BUSINESS PARTNER | ROZJEZD NOVÉHO ZÁVODU!

Jihlava (kraj Vysočina) Plný úvazek

Náplň práce

NOVOROČNÍ, úplně nová pozice pro ostřílené PERSONALISTY! Budujeme nový závod, nové pracovní příležitosti pro kandidáty na Vysočině! Chcete se stát součástí něčeho nového, mezinárodního, co má rozhodně budoucnost?

Pod Vašimi křídly bude růst nový výrobní závod - a na Vás bude veškerá zaměstnanecká administrativa. HR BUSINESS PARTNER:
* Nábor zaměstnanců, onboarding, zaškolování
* Inzerce, vedení pohovorů, příprava smluv
* Zajištění a zodpovědnost za veškeré HR procesy (ve spolupráci s globálním HR týmem)
* Budete kontaktní osobou pro externí partnery
* Spolupráce se mzdovou účtárnou -
* Správa podnikového penzijního připojištění a dalších benefitů

To a mnoho dalšího, jdete do toho s námi?

Požadavky

* SŠ/VŠ vzdělání (ekonomického, HR směru výhodou)
* Alespoň 3 roky praxe na obdobné pozici
* AJ na úrovni B2
* Zkušenost z výrobní společnosti

Místo pracoviště

Kraj Vysočina

Informace o pozici

  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Personalistika a HR
  • Plat: Od 50000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek