Vložit inzerát

DATA ENGINEER| až 100 000 Kč

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máte zkušenosti s SQL kódováním? Ovládáte relační databáze a datové modelování?

V tom případě je tato pozice přímo pro Vás!

Pro inovativní německou společnost hledáme posilu, která doplní tým datových analytiků v Brně. Zázemí společnosti je v centru Brna, ale pracovat je možné odkudkoliv na full remote.

Jak bude vypadat náplň práce?

* spolupráce při převádění obchodních požadavků do datových a technických požadavků
* zodpovědnost za extrahování a transformaci dat zdrojového systému potřebná pro jednotlivé procesy implementované v rámci Celonis
* tvorba datového modelu pro jednotlivé procesy
* monitoring a optimalizace výkonu datových dotazů
* dokumentace technických a datových požadavků

Požadavky

* SŠ nebo VŠ vzdělání
* praktické zkušenosti s SQL kódováním min. 2 roky
* znalost ETL, relačních databází (MS SQL Server, My SQL, Oracle) a datového modelování
* zkušenosti s prostředím v SAPU nebo jiném CRM či ERP (práce s daty, tabulky, datová struktura)
* komunikativní angličtina (práce v mezinárodním prostředí)

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 80000 CZK do 100000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek