Vložit inzerát

IT SPECIALIST | FLEXIBILNÍ PRACOVNÍ DOBA

Zahraničí Plný úvazek

Náplň práce

Pracujete v IT oboru a chcete se ve svém pracovním životě posunout kupředu?
Pokud ano, čtěte dál.

Do svého týmu přijmeme nového kolegu/gyni na pozici IT SPECIALISTY!

Co by Vás na této pozici čekalo:
- kontinuální práce na IT strategii
- správa Identity & Access Managementu
- zlepšování a navrhování nových řešení a standardů spojených s dosavadní IT strategií
- podávání zpětných vazeb o vývoji a trendech identit
- privilegiovaná správa interní platformy a prostředí Azure AD (opravy, antivirus, zálohování, monitorování)
- spolupráce ze zahraničními kolegy

Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, neváhejte se nám ozvat přes odpovědní formulář či na číslo 601 204 498.

Těšíme se na Vás!

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání v oboru IT či relevantní praxe s Windows IT
- velmi kvalitní znalost Microsoft Active Directory
- schopnost správy operačních systémů Microsoft Server
- alespoň znalost skriptovacích jazyků Windows (např. Powershell, Azure AD)
- ITIL znalosti
- znalost SCRUM, DevOps VÝHODOU

Místo pracoviště

0

Informace o pozici

  • Zahraničí
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 80000 CZK do 100000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek