Vložit inzerát

MANAŽER PRO ZÁKAZNICKÝ SERVIS

Ostrava (Moravskoslezský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Troufáš si na roli manažera nebo jsi už zkušený lídr? Máš angličtinu na komunikativní úrovni? Máš v sobě drive a tah na branku? Láká tě prostředí mimo klasický korporát?

Dej nám o sobě vědět! Hledáme právě TEBE!

Náplň práce:

* vedení týmu zákaznického servisu o velikosti cca 35 lidí
* komunikace s klienty zákazníky
* zodpovědnost za vztahy s klienty od objednávky, přes zajištění servisu, po platbu
* zaškolení a integrace nových zaměstnanců
* motivace týmu, návrh změn, jejich následná implementace
* zodpovědnost za nastavování kampaní
* kontrola ziskovosti kampaní

Požadavky

* VŠ nebo SŠ vzdělání
* AJ na komunikativní úrovni
* zkušenosti se zákaznickým servisem
* zkušenosti s vedením týmu
* znalost MS Office
* energičnost, proaktivitu, kreativitu, schopnost motivovat a strhnout kolegy

VÝHODOU:

* znalost NJ

Místo pracoviště

Bílovec

Informace o pozici

  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 45000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek