Vložit inzerát

HR SPECIALISTA / ADMINISTRATIVA, až 50 000 Kč

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Pro renomovanou českou farmaceutickou společnost hledáme nové členy do týmu HR. Máte chuť pracovat v interním oddělení pro TOP značku na trhu? Ozvěte se nám!

Co bude Vaší náplní práce?
- zajištění pracovněprávních dokumentů pro zaměstnance
- evidence personálních údajů ohledně zaměstnanců v IT systému
- správa docházky zaměstnanců
- příprava mezd, spolupráce s externím zpracovatelem
- koordinace nástupu nových zaměstnanců
- komunikace se zaměstnanci
- ad hoc úkoly a další

Mzda: 45 - 50 000 Kč
Nástup: ihned

Pokud Vás pozice zaujala, rádi Vám sdělíme detaily na pohovoru. Tak se nám ozvěte! :)

Požadavky

- AJ na komunikativní úrovni
- nutná praxe v oblasti HR
- znalost zákoníku práce
- pokročilá znalost MS Excel - kontingenční tabulky aj.
- zkušenost s personální administrativou (smlouvy atp.)
- zkušenost s přípravou mezd výhodou

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Personalistika a HR
  • Plat: Od 45000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek