Vložit inzerát

JAVA DEVELOPER

Zlín (Zlínský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Hledáš pozici v Javě na Zlínsku a nemáš zkušenosti? Nebo již zkušenosti máš, ale hledáš nové projekty, kde využiješ komunikaci v angličtině? Vyhovuje Ti neformální atmosféra a chceš pracovat v kolektivu pohodových lidí?
Chceš být součástí týmu SW vývojářů, architektů a testerů, kteří vyvíjejí aplikace používané po celém světě? Umíš programovat a domluvíš se anglicky? Pracuješ rád z kanceláře i z domu?
Máme obojí, ozvi se nám pro bližší informace!

Náplň práce:

* vývoj v JAVA EE
* produkty v průmyslových oblastech v rámci celého světa
* navrhování a realizace nových softwarových řešení zákazníka a udržování současných SW řešení

Požadavky

* min. SŠ vzdělání v oblasti IT
* znalost programovacího jazyka JAVA
* komunikativní znalost AJ
* zkušenosti na obdobné pozici výhodou
* schopnost týmové spolupráce

Místo pracoviště

Vsetín

Informace o pozici

  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek