Vložit inzerát

CUSTOMER INTERACTION MANAGER

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Patří mezi vaše silné stránky komunikace se zákazníky a láká Vás práce v mezinárodním prostředí? Práce v CRM systémech je Vaším denním chlebem a umíte si ji skvěle zorganizovat? Chcete ve své práci využívat angličtinu?

Potom neváhejte a ozvěte se nám na pozici: Customer Interaction Manager!

Co bude náplní Vaší práce?
- Poskytování informací o objednávkách, o dostupnosti dodávek, načasování, aktualizacích produktů a programů
- Kontrola a správa objednávek
- Pomoc při rozhodování o optimalizaci objednávek a dodávek výrobků
- Sledování zpětné vazby zákazníků
- Spolupráce s centrálním skladem, obchodním týmem, finančním a marketingovým týmem
- Komunikace se zákazníky v případě reklamací, vrácení zboží a změn
- Sledování priorit zákazníků

Požadavky

- AJ minimálně na úrovni B2
- 3-5let zkušeností v zákaznickém servisu, logistice, administrativě
- Znalost CRM systémů (SAP, ERP, SalesForce)
- Pokročilá znalost MS Office
- Silné komunikační a organizační dovednosti

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 52000 CZK do 66000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek