Vložit inzerát

HR SPECIALISTA| HRANICE| až 45 000 Kč

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Baví tě oblast personalistiky? Je pro Tebe ta správná výzva mít na starosti celé HR? Máš zkušenosti z obdobné pozice a nedělá ti problém komunikace v angličtině či němčině?
Tak to hledám právě tebe!

Náplň práce:
- zajištění plynulého chodu personálního oddělení
- zodpovědnost za vedení personální agendy
- nábor a získávání nových zaměstnanců, včetně vedení výběrových řízení
- zajištění školení zaměstnanců a jiné vzdělávací aktivity
- příprava smluv a dalších dokumentů týkajících se pracovně právních vztahů
- řízení adaptačního procesu zaměstnanců
- Komunikace s úřady (FÚ, OSSZ, ZP apod.)

Požadavky

- minimálně SŠ vzdělání
- znalost AJ/NJ na komunikativní úrovni (alespoň B2)
- praxe na obdobné pozici min. 3 roky
- orientace v pracovněprávní legislativě, základů BOZP a PO
- pokročilá znalost MS Office s důrazem na Excel
- zkušenosti z výrobní společnosti jsou vítány

Místo pracoviště

Olšany

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Personalistika a HR
  • Plat: Od 40000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek