Vložit inzerát

FINANCIAL CONTROLLER l až 70 000 Kč

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Pro našeho významného klienta hledáme zkušeného Financial Controllera, který se bude zabývat všemi aspekty finančního řízení.

Co bude náplní Vaší práce?

- Podpora obchodního oddělení z hlediska analýz
- Kontrola nákladů, výnosů a cash-flow
- Finanční reporting na základě mezinárodních standardů
- Budgeting, forecasting
- Posuzování platebních podmínek
- Vypracování splátkových kalendářů

Požadavky

- Magisterské vzdělání v oboru Financí
- Alespoň 2 roky zkušeností na pozici Financial Controller
- Výjimečné obchodní a analytické schopnosti
- Schopnost komunikace obchodních cílů a rozpoznání finančních důsledků pro podnikání a plány
- Důkladná znalost účetních zásad a postupů
- Výrazná orientace na moderní nástroje controllingu, finanční modelování a automatizaci
- Výborná znalost MS Office (důraz na Excel)
- Schopnost přicházet s řešením
- Odolnost vůči stresu a schopnost dodržovat deadlines

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Ekonomika a finance
  • Plat: Od 60000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek