Vložit inzerát

UX DESIGNER | 80 000 Kč

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Jsi zkušený UX Designer? Pracuješ se standardními nástroji jako je Sketch/Firma, Adobe XD nebo Miro? Domluvíš se bez problému v angličtině?

Trefili jsme se?

V tom případě čti dál anebo rovnou pošli svůj životopis!

Do menší mezinárodní společnosti, která se pyšní svou neformální a přátelskou atmosférou, hledáme zkušeného člověka na pozici UX DESIGNER, který se připojí k týmu jemu podobných nadšenců do zlepšování a vytváření nových návrhů.

Jak bude vypadat pracovní náplň?

* příprava informační architektury pro produkty společnosti
* specifikace funkcionality a konceptu
* zodpovědnost za testovaní použitelnosti a uživatelský výzkum
* vedení workshopů
* vytváření wireframů a hifi prototypů
* práce na interním design systému

Požadavky

* alespoň 2 roky praxe na této pozici
* zkušenost s nástroji Sketch/Firma, Adobe XD, Miro,…
* komunikativní angličtina - budeš v kontaktu s kolegy či zákazníky ze zahraničí

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 40000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek