Vložit inzerát

INŽENÝR DODAVATELSKÉ KVALITY

Liberec (Liberecký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Jednání s dodavateli je pro Vás denním chlebem? Vyznáte se v kvalitě v automotive? Znáte nástroje kvality a normy a domluvíte se anglicky nebo německy? Je Vaše odpověď ano? Tak nám napište!

Obsazujeme pozici INŽENÝR DODAVATELSKÉ KVALITY

Náplň práce:
- vyřizování dodavatelských reklamací
- dodržování nastavených pravidel
- analyzování zdrojů příčiny vzniku defektních výrobků – materiálů
- interní audit včetně normy pro životní prostředí
- návrhy, realizace a udržování systému managementu jakosti s požadavky platných norem (ISO 9001, VDA 6.3, ISO/TS 16949 atd.)
- reporting

Požadavky

- min. SŠ vzdělání s maturitou
- praxe na pozici alespoň 2 roky
- komunikativní znalost angličtiny, nebo němciny (úroveň B2)
- ználost nástrojů kvality (ISO TS 16949, 9001, VDA 6.3, VDA2, APQP)
- výborné komunikační a vyjednávací schopnosti - denní kontakt s dodavateli a ostatními odděleními
- zkušenost s audity a znalost práce v SAP výhodou

Místo pracoviště

Liberec

Informace o pozici

  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 40000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek