Vložit inzerát

VEDOUCÍ VÝROBY | KOVOVÝROBA | GREENFIELD

Ústí nad Labem (Ústecký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Lákají Vás výzvy? Chtěli byste se podílet na rozjezdu nového projektu?

Jako Vedoucí výroby budete mít na starosti:

*Vedení výroby
*Rozjezd výroby v greenfield
*Veškeré procesy spojené s výrobou včetně BOZP a dodržování standard kvality
*Řízení a realizace investičních projektů - project management

Požadavky

*Velmi dobrá znalost AJ (komunikace slovem i písmem)
*Alespoň 10 let zkušeností s vedením nebo řízením ve výrobním prostředí
*Znalost výroby oceli, svařování a montážních technik
*Znalost řízení výroby, personálních plánů a řízení rozpočtu
*Zkušenosti s řízením a realizací investičních projektů
*Zkušenosti se startem nové výroby je výhodou, nikoli podmínkou
*Předchozí zkušenosti s vývojem a optimalizací nového výrobního zařízení
*ŘP skupiny B

Místo pracoviště

Krupka

Informace o pozici

  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Management
  • Plat: Od 95000 CZK do 120000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek