Vložit inzerát

Vedoucí týmu pro správu prodeje/fakturaci

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Maté zkušenost v komplexním účetnictví, ideálně v OTC?
Rádi byste pracovali v příjemném prostředí s přátelskou atmosférou a vyzkoušeli si, co opravdu znamená work/life balance?

Potom hledáme právě Vás!

Jako Team Leader pro fakturaci/ správu prodeje budete mít na starosti následující činnosti:

- Provádění měsíčních a ročních účetních závěrek
- Odpovědnost za přesnost účetních výkazů
- Koordinace a podpora všech činností souvisejících s účetnictvím hlavní knihy, restrukturalizací, mezipodnikovým účetnictvím, mzdami, daňovou agendou a schvalováním účtů
- Spolupráce na řízení zlepšování procesů
- Koordinace a řízení týmu, sledování motivace, odměňování a výkonu (sledování ve zkušební době, pravidelné diskuse o výkonu, roční hodnocení)
- Spolupráce a podpora v oblasti auditů a vnitřních kontrol

Požadavky

Společnost hledá někoho, kdo má:
- VŠ/SŠ vzdělání ekonomického směru
- Manažerské dovednosti, zkušenost 5+ let v SSC, zkušenost s OTC výhodou
- Samostatné myšlení, vnitřní motivace dělat věci lépe a efektivně
- Síla v komunikaci „shora dolů“ + „zdola nahoru“, argumentace založená na faktech, atd.

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Ekonomika a finance
  • Plat: Od 60000 CZK do 73000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek