Vložit inzerát

Aplikační inženýr | mikroelektronika | až 90 000 Kč!

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Máte rádi mikroelektroniku, výkonovou elektroniku, SW/HW projekty apod.? U nás se Vám bude líbit!

Na pozici Aplikačního inženýra hledáme technicky zdatného kolegu, který rád vyvíjí a ničeho se nezalekne!

Co by Vás čekalo:

- Zaměření se na vysoce integrovaná řešení pro řízení nízkého napětí motorů, bezdrátové napájení a mnoho dalšího
- Podpora evropských zákazníků vyvíjejících projekty s našimi komponenty
- Digitální a analogová elektronika
- Vývoj projektu HW / SW pro naše zákazníky
- Projektová management ve spolupráci s divizními, marketingovými a prodejními organizacemi
- Studie proveditelnosti zákaznických požadavků na aplikace ad.

Požadavky

- Elektrotechnické vzdělání
- Znalosti návrhu analogové a výkonové elektroniky
- Znalost mikroprocesorů a elektronických součástek
- Znalost TestStand, C, Python velkou výhodou
- Komunikativní angličtina

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 60000 CZK do 90000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek