Vložit inzerát

FINANCIAL CONTROLLER SENIOR| 65 - 80 000 Kč

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Do zavedeného týmu specialistů hledáme kandidáta/-ku na pozici: FINANCIAL CONTROLLER SENIOR.

Budete se podílet na tvorbě finančního plánu, budgetu a forecastu celého závodu.
Tým je mezinárodní, takže plynulá angličtina je nutností.

Máte zkušenost z controllingu pro výrobní firmu a dokážete pracovat důsledně a samostatně? Dejte nám o sobě vědět.

Hlavní pracovní náplň na této pozici:
- Konsolidace dat
- Spolupráce na měsíčních a ročních uzávěrkách
- Sledování nákladů na přepravu zboží a hotového výrobku
- Zajištění koordinace interního auditu
- Analýza finančního dopadu současných a budoucích operací
- Reporting

Požadavky

- SŠ / VŠ vzdělání ekonomického směru
- min. 3 roky zkušeností v podnikových financích/controlling ve výrobní společnosti
- Komunikativní úroveň anglického jazyka
- Orientace v příslušných daňových zákonech a účetnictví
- MS Office (především MS Excel) na pokročilé úrovni
- Znalost SAP systému

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance
  • Plat: Od 65000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek