Vložit inzerát

VEDOUCÍ ÚSEKU | MAJETKOVÁ EVIDENCE | AŽ 77 000 KČ

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Pro našeho významného klienta hledáme kandidáta, který má již nějaké zkušenosti s majetkovou evidencí.
Jeden z důvodů, proč by se Vám společnost mohla zamlouvat je, že ve firmě neprobíhá žádná fluktuace. Spousta lidí u společnosti zůstává až do důchodu.

Jedná se o pozici: Vedoucí úseku

Co bude náplní Vaší práce?

- Evidence a inventarizace majetku a majetkových souborů ve vlastnictví HMP
- Komunikace s příslušnými odbory MHMP
- Zajišťování provozuschopnosti majetku a majetkových souborů
- Vedení příslušné dokumentace
- Interní procesy a vazby na další procesy při správě a rozvoji vodohospodářské infrastruktury
- Organizace a provádění oprav, údržby a servisní práce na majetku

Místo práce: Praha 6

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání
- Zkušenosti s majetkovou evidencí
- Znalost systému Proxio - výhodou
- Pečlivost, spolehlivost
- Dobré komunikační a organizační schopnosti

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Ekonomika a finance
  • Plat: Od 55000 CZK do 77000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek