Vložit inzerát

INŽENÝR DODAVATELSKÉ KVALITY - NOVÉ PROJEKTY

Liberec (Liberecký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máte praxi v oblasti dodavatelské kvality? Chcete se posunout ve své kariéře? Pak se nám přihlaste!

Na této pozici budete:
* zastupovat společnost při jednání s dodavateli
* spolupracovat s projektovým manažerem a projektovým týmem
* zodpovídat za kvalitu vývoje produktu v souvislosti s nakupovanými díly a vzorky
* zodpovídat za správu dodavatelského řetězce
* monitorovat celý proces komunikace s dodavateli (včetně žádostí o nákup dílů, materiálu, atp.)
* schvalovat vzorky, předávat je do výrobního závodu
* vést příslušnou dokumentaci
* provádět analýzu modifikací

Požadavky

* min. SŠ vzdělání
* praxe v oblasti dodavatelské kvality v automotive společnosti
* angličtina na úrovni B2
* znalost příslušných norem a nástrojů kvality
* velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti
* ochota cestovat
* aktivní řidič (sk. B)

Místo pracoviště

Liberec

Informace o pozici

  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Obchod a prodej, Podnikatelské příležitosti
  • Plat: Od 45000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek