Vložit inzerát

SPECIALISTA PRO DATABÁZE s AJ

Zahraničí Plný úvazek

Náplň práce

Říká ti něco CMDB? Potom nastraž uši! Hledáme CMDB kontrakt administrátora. Chceš být součástí mezinárodního team a naučit se spoustu nového? Rád by ses kariérně posouval ve stabilní firmě? Potom čti dál.

Hledáme mladého nadšence, který se orientuje v IT, má povědomí o CMDB, je analytický, umí s Excelem a rád komunikuje s lidmi. Vše tě naučíme, neváhej nám zaslat své CV!

Co Tě na této pozici bude čekat?
- Definice klíčových uživatelů v oblasti CMDB (Configuration Management Database)
- Podpora inovací v rámci globálních databází
- Kontrola aktuálnosti dat v interním systému (CMDB)
- Podpora managerů, příprava podkladů pro indentifikaci správných dokumentů sloužících k monitoringu interních databází
- Spolupráce s IT oddělením
- Tvorba analýz, práce s daty

Požadavky

Bez čeho se neobejdeš:
- angličtina na úrovni minimálně B2
- VŠ vzdělání
- analytické myšlení
- znalosti jako Excel, Power BI, SAP výhodou
- teamovost
- ochota učit se novým věcěm

Místo pracoviště

0

Informace o pozici

  • Zahraničí
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 40000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek