Vložit inzerát

Finanční kontrolor - pro úsek vývoje produktů

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Hledá se Finanční kontrolor - analytický typ s praxí v oblasti controllingu, se zájmem o oblast vývoje produktů.

Budete zodpovídat za provozní, strategické a finanční analýzy – transparentnost nákladů projektů výzkumu a vývoje (vývoj produktů).

Pracovní náplň:
* průběžné sledování nákladů na vývoj a zlepšení produktů
* řízení R/D pipeline, analýza rozpočtu vs. skutečné odchylky (čas, náklady) ve spolupráci s vedoucím vývoje
* výpočty návratnost investic - ROI kalkulace
* úzká spolupráce s vedením firmy a controllingu v SRN
* spolupráce v oblasti transfer pricing
* spolupráce s ostatními členy z Group controlling i IT s cílem zajistit implementaci nových procesů výzkumu a vývoje

Požadavky

* VŠ vzdělání obor ekonomie / obchodní informatika
* Odborná praxe min. 5 let v oblasti controllingu, znalost účetnictví
* SAP moduly MM/PP, CO(PA), FI
* Anglický jazyk na pokročilé úrovni
* MS Office pokročilá znalost

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance
  • Plat: Od 40000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek