Vložit inzerát

Inženýr kvality (junior/senior) - Plzeň

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máte alepoň rok praxi v oblasti kvality? Orientujete se v nástrojích kvality? Ovládáte anglický jazyk na komunikativní úrovni?

Pak pro vás máme zajímavou pozici jako Inženýr kvality! Ať už jste junior či senior, neváhejte a ozvěte se!

Jako inženýr kvality budete:
* zodpovědný za zabezpečení kvality
* provádění analýzy vad u reklamovaných výrobků
* spolupracovat s ostatními odděleními
* připravovat kontrolní plány a další projektové dokumentace
* zavádět nápravná opatření a následné ověřování jejich účinnosti
* podílet se na optimalizaci výrobních procesů
* zpracování zákaznické reklamace
* komunikovat se zákazníky

Požadavky

* min. SŠ vzdělání (nejlépe technického zaměření)
* Praxe ve výrobní firmě
* Předchozí praxe z oddělení kvality podmínkou (alespoň 1 rok)
* Anglický jazyk na pokročilé úrovni (a nebo FJ)

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 40000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek