Vložit inzerát

Projektový nákupčí - Plzeň

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Je oddělení nákupu oblast, ve které chce nastartovat svoji kariéru či v ní pokračovat dále? Ovládáte francouzštinu (anebo angličtinu) na komunikativní úrovni?

Máme pro vás zajímavou pracovní nabídku jako Projektový nákupčí!

Na této pozici bude vaší pracovní náplní:
* Zajišťovat nákup v přidělených projektech
* Zajišťovat a řídit nákupní strategie (tvorba nákupního plánu, kontrola nákladů)
* Komunikovat s dodavateli ohledně obchodních podmínek a smluv
* Výběr dodavatelů a jejich hodnocení
* Reporting

Požadavky

* SŠ vzdělání ekonomického či technického zaměření
* Francouzský či anglický jazyk na pokročilé úrovni
* Předchozí zkušenost z výrobní firmy na obdobné pozici
* MS Office na uživatelské úrovni
* Řidičský průkaz sk.B

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej
  • Plat: Od 45000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek