Vložit inzerát

Technik BOZP a PO

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Je pro Vás podstatné pracovat pro stabilní společnost, která není závislá na externích dodavatelích a pro své zaměstnance vytváří přátelské pracovní prostředí?

Jako Technik BOZP a PO v naší společnosti budete mít na starosti:

- zajišťování dodržování BOZP a PO
- identifikaci rizik a zajištění jejich prevence
- zavádění a doporučení nápravných opatření v oblasti BOZP a PO
- vedení evidence informací a důkazů o pracovních úrazech, požárech a jiných ohroženích
- zodpovědnost za technologie zpracování odpadních vod, oblasti ochrany vod a ovzduší
- poradenství v oblasti ochrany zdraví, bezpečnosti a protipožární ochrany

Požadavky

- vzdělání technického směru
- zkušenosti na pozici BOZP/EHS specialisty
- organizační a komunikační dovednosti
- smysl pro pečlivost, aktivní přístup
- schopnost zavádět novinky

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 45000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek