Vložit inzerát

Trade Marketing Specialist | Drogerie & Zdraví

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Jste vášnivý "markeťák" a máte zkušenosti s trade marketingem v oblasti FMCG? Chcete se podílet na rozvoji portfolia známých značek v oblasti drogerie a zdravotnických prostředků? Pokud se domluvíte kromě češtiny i anglicky, je tahle pozice právě pro Vás!

Co Vás na pozici Trade Marketing Specialist čeká?
- Tvorba trade marketingové strategie
- Pravidelná analýza dat, vyhodnocení marketingových aktivit
- Plánování a koordinace trade marketingových aktivit
- Monitoring trhu a konkurence
- Identifikace obchodních příležitostí a spolupráce s obchodním oddělením
- Aktivní účast na veletrzích a VIP akcích
- Příprava podkladů pro cenotvorbu

Požadavky

- VŠ vzdělání ekonomického směru
- Předešlá zkušenost s trade marketingem
- Analytické schopnosti - vyhodnocování dat
- Pokročilá znalost MS Office (zejména Excel)
- AJ na pokročilé úrovni
- ČJ na úrovni rodilého mluvčího
- Vynikající komunikační a organizační dovednosi
- Řidičský průkaz sk. B

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Marketing, média a reklama
  • Plat: Od 50000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek