Vložit inzerát

STROJNÍ KONSTRUKTÉR | PIVOVARNICTVÍ

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Chcete se podílet na projektech automatizace výroby světových značek piv a přinést svoje know-how do týmu zkušených kolegů? Pak jste ten, koho hledáme!

Hledáme zkušeného strojního konstruktéra!

Jsme jedním z předních dodavatelů v oblasti průmyslové automatizace technologických procesů a výrobních informačních systémů v potravinářství. Co by Vás u nás čekalo:

- Tvorba technologických schémat
- Návrh armatur a zařízení
- Koordinace návrhu technického řešení se zákazníkem
- Koordinace subdodávek
- Tvorba podkladů ve 2D / 3D CAD
- Dispozice technologických zařízení

Požadavky

- VŠ technického zaměření
- Praxe v oboru minimálně 3 roky
- Zkušenost s 2D/3D CAD (výhodou AutoCAD, Inventor, Solid EDGE)
- Orientace v procesu výroby piva VÝHODOU
- Řidičský průkaz B

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 40000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek