MEDICAL REPRESENTATIVE| Vhodné pro absolvetny | Služební auto

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Chceš být součástí farmaceutické společnosti?
Jsi komunikativní a bavila by tě propagace našich léků, plánování schůzek s lékaři či spolupráce s ostatními medicínskými reprezentanty?

V tom případě pro tebe máme skvělou nabídku na pozici: Medical Representative

Co bude náplní tvé práce?

- realizace prodeje dle jednotlivých cílů
- plánování schůzek s lékaři a farmaceuty za účelem propagace léků společnosti
- odpovědnost za provozní náklady
- na starost stávající zákazníci i nábor nových
- týdenní a měsíční reporting
- pořádání seminářů, účast na národních kongresech
- budování a udržování dobrých obchodních vztahů se zákazníky
- spolupráce s ostatními medicínskými reprezentanty, marketingem a logistickým oddělením

Požadavky

- SŠ vzdělání
- práce s PC na úrovni uživatel
- práce s MS Office na úrovni uživatel
- řidičský průkaz sk. B
- komunikační dovednosti
- trestní bezúhonnost
- zdravotní způsobilost

vhodné i pro absolventy

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Obchod a prodej
  • Plat: Od 37000 CZK do 49000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek