Vložit inzerát

Operátor ohraňovacího lisu| Plzeň

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máte praxi ve výrobě jako operátor ohraňovacího lisu či jiného stroje?
Máte znalost čtení technických výkresů?
Hledáte si práci v klidném, čistém a moderním prostředí?

Řekněte stop práci ve velké fabrice a přidejte se k nám do malého týmu přímo v centru Plzně se skvělou dopravní dostupností.

Čeká na Vás obsluha ohraňovacího lisu, seřizování stroje a nastavování vhodných parametrů. Ohraňování a děrování polotovarů z tenkého plechu. Součástí práce je také zadávání dat do systému

Pokud zatím máte zkušeností v této oblasti málo, nemusíte se obávat, do práce Vás zaučíme.

Požadavky

* SŠ vzdělání, vyučení ve strojírenském oboru výhodou
* zkušenost na obdobné pozici
* znalost čtení ve výkresové dokumentaci výhodou
* znalost měřidel a měření
* aktivní přístup k práci
* ochota práce ve 3 - směnném provozu

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 30000 CZK do 37000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek