Vložit inzerát

REGULATORY PRÁVNÍK

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Pro našeho významného klienta zabývající se realitními fondy hledáme kandidáta/ku na pozici Regulatory právník.

Co bude náplní vaší práce?

* Spolupráce s ostatními právniky ( interními a externími) na přípravě a korekturách právní dokumentace a smluv
* Právní poradenství mangementu společnosti
* Spolupráce s ostatními útvary společnosti a externími poradci v oblastech a s přesahem do regulatory problematiky.
* Právní pomoc ve všech ohledech a právních oblastech především regulatory, obchdnímu právu, korporátnímu a občanskému.

Nástup: Ihned
Lokalita: Praha 2

Požadavky

* VŠ právního směru
* Minimálně 2-3 roky v advokacii, poradenských službách či korporátních strukturách
* Znalost relevantních českých a evropských právních předpisů v oblasti občasnkého/ obchodního/ korporátního práva
* Znalost předpisů v oblasti finančního práva (ZISIF,MZPKT, AIFMD, UCITS, MiFID 2, AML/ KYC) či v oblasti trnsakcí( M&A, nemovistostí) výhodou
* Právní/ Business AJ nutností
* Samostatnost, odpovědnost za výsledky

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Právní služby, Služby
  • Plat: Od 100000 CZK do 130000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek