Vložit inzerát

Farmaceutický analytik, Praha 10

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Dostudoval jste a hledáte si první zaměstnání?
A nebo jste v této oblasti zkušený?
Hledáme ANALYTIKY pro farmaceutickou společnost, kde se uchytí každý se vzděláním ve směru chemie či farmacie :)

Jaká bude Vaše náplň práce?

- analytická kontrola (HPLC) surovin, meziproduktů a hotových výrobků
- evidence analytického deníku, vypracování protokolů a podkladů pro propouštění surovin a přípravků
- vypracování podkladů pro validační protokoly
- zpracování předpisové dokumentace
- údržba a kontrola používaných přístrojů
- vyhodnocování naměřených analytických dat
- spolupráce na projektech za účelem zlepšení firemních procesů

Mzda: od základ 32 000 Kč (dle zkušeností) + 2400 bonus po ZD + cca 3 500 příplatek za směnnost
Lokalita: Praha 10

Požadavky

- SŠ či VŠ farmaceutického / chemického zaměření
- zkušenost s prací v laboratoři, HPLC výhodou
- ochota pracovat krátký/dlouhý týden (11hod směny)

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Chemie a potravinářství
  • Plat: Od 32000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek