Vložit inzerát

JUNIORSKÝ PROGRAM PRO ABSOLVENTY | KVALITA

Jihlava (kraj Vysočina) Plný úvazek

Náplň práce

Máš čerstvě po škole a hledáš práci, kde Tě kompletně všemu naučí a navíc získáš prima zkušenosti do budoucna? Ovládáš němčinu a láká Tě kvalita?

Nabízíme TRAINEE - JUNIORSKÝ PROGRAM PRO ABSOLVENTY - INŽENÝRY KVALITY!

* Zákaznická kvalita, pro zákaznický přístup
* Občasné služební cesty do zahraničí za zákazníky
* Řešení reklamací, vystavování 8D reportů
* Spoluúčast na snižování nákladů, reporting ukazatelů
* Práce v týmu, podílení se na nových projektech

Čeká Tě komplexní zaškolení, získání nových a cenných zkušeností v mezinárodní společnosti. Nenech si tu šanci ujít, zašli mi svůj životopis! :)

Požadavky

* Min. SŠ vzdělání technického/strojírenského zaměření
* NJ na komunikativní úrovni (denní užívání!)
* Ochota cestovat do zahraničí na služební cesty

Místo pracoviště

Kraj Vysočina

Informace o pozici

  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 30000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek