Vložit inzerát

INŽENÝR TESTOVACÍCH SYSTÉMŮ | až 75 000 KČ

Ústí nad Labem (Ústecký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Spolupráce na koncepcích testovacích systémů
Specifikace technických požadavků na výrobce zkušebních zařízení, tvorba RFQ
Řízení projektů a koordinace dodavatelů zařízení z hlediska času, kvality, nákladů
Interní a externí komunikace o technických otázkách a řešeních
Zajištění „připravenosti k použití“ zkušebního zařízení
Plná zodpovědnost za stroj od RFQ až po předání do sériového provozu
Organizace a provádění servisních zásahů a optimalizací

Požadavky

Vysokoškolský diplom – elektrotechnika – Vyhláška 50/1978 Sb. §6 je nutností
Znalost řídících systémů MS Office a výrobních linek (např. LABView, TestStand, Bussystemen)
Znalost testovacích systémů
Znalost úrovně B2 AJ nebo NJ
Řidičský průkaz – B – aktivní řidič (ochota cestovat)

Místo pracoviště

Krupka

Informace o pozici

  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Stavebnictví a reality
  • Plat: Od 55000 CZK do 75000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek