Vložit inzerát

ŘEDITEL PROJEKTOVCH MANAŽERŮ l 130 000 Kč

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Pro významného klienta v oblasti automotive s působením v ČR hledáme kolegu na pozici ředitele projektových manažerů!

Jste zkušeným ŘEDITELEM PROJEKTOVCH MANAŽERŮ a hledáte stabilní společnost, kde můžete uplatnit své zkušenosti?
Pak hledám právě Vás!

Co budete mít jako ředitel projektových manažerů na starosti?

- Řízení náběhu nových projektů ve výrobním závodě
- Organizace a vedení schůzek s týmem manažerů přidělených do projektů
- Kontrolu realizovatelnosti časového plánu
- Zodpovědnost za pozitivní výsledek zákaznického auditu na projekt
- Aktivně podporovat „staré“ projekty (včetně problematiky výroby náhradních dílů)
- Aktivní účast při tvorbě FMEA, Capacity Review, vzorkování, 8D
- Kontrola předsériových vzorků/ výrobků před jejich odesláním zákazníkům
- Odpovědnost za úspěšné schválení nových, změněných výrobků a procesů zákazníkem (PPAP, PPF….)
- Odpovědnost za vykonávání interních auditů kvality podle plánu

Požadavky

- Nutné alespoň uživatelské zkušenosti s P-FMEA
- Zkušenosti min.5 let s náběhy nových projektů
- Zkušenosti s vedením vlastního týmu
- Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání technického směru
- Anglický nebo německý jazyk na komunikativní úrovni (alespoň B1)

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 90000 CZK do 130000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek