Vložit inzerát

QUALITY MANAGEMENT SYSTEM EXPERT

Ústí nad Labem (Ústecký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

- Nastavení údržby dalšího rozvoje procesů na základě firemních nástrojů a požadavků
- Provádění interních auditů ( ISO 9001, IATF 16949, VDA 6.3, VDA 6.5, ISO14001, ISO 45001 )
- Zajišťuje, aby nápravná opatření proběhla včas
- Sledování a systematické přezkoumání hlavních příčin a opatření vedoucích k neshodám interních systémových auditů prováděných v závodě.
- Přijímá a získává dokumentaci z externích míst (případně mezinárodních). Zajišťuje, aby dokumenty splňovaly související normy a byly takovým způsobem doručovány.
- Školení zaměstnanců

Požadavky

- Ideálně VŠ vzdělání a 5 a více let praxe
- Výborná znalost AJ, (NJ výhodou)
- Znalost konceptů, praktik a procedur v TQM
- Schopnost školit a vést ostatní zaměstnance k dodržování stanovených kvalitářských norem
- Znalosti MSA, SPC, měřících nástrojů
- Znalost a praxe s IATF- 16949, ISO 9000 and/or VDA 6.3, VDA 6.5, CQI audity
- Organizační myšlení, flexibilita

Místo pracoviště

Krupka

Informace o pozici

  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 60000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek