Vložit inzerát

SPECIALISTA ZÁRUČNÍCH/POZÁRUČNÍCH OPRAV, 1 SMĚNA, Praha 9

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Máte zkušenosti v oblasti mechanických / elektrických montáží a s opravami pohonů a komponentů? Je pro Vás lokalita Praha Horní Počernice dobře dostupná? Vyhovuje Vám práce na jednu směnu? Tak nám pošlete Váš životopis!

Vaší náplní práce na pozici SPECIALISTA ZÁRUČNÍCH/POZÁRUČNÍCH OPRAV bude:
* Starost o vrácené zboží po záručních a pozáručních opravách produktů
* Diagnostika reklamovaných pohonů a hotového zboží
* Aktualizace softwaru
* Přímý kontakt na zákazníka v případě problémů s opravou
* Závěrečné testování elektromotorů
* Analýza chyb a závad elektromotorů
* Opravy elektromotorů

Nástup: ihned
Mzda: 28 000 Kč
Pracovní doba: pondělí - pátek 7:00 - 15:30

Požadavky

* SOU nebo SŠ vzdělání
* Praxe v oblasti mechanických / elektrických montáží
* Znalost výpočetní techniky
* Samostatnost

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 28000 CZK do 28000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek