Vložit inzerát

ŠÉFMONTÉR/MECHANIK - výjezdy do zahraničí | až 75 000 Kč

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Jsi zkušený montážní technik a přemýšlíš nyní o pracovní změně? Domluvíš se anglicky a nevadí ti časté výjezdy do zahraničí? Tak to jsi můj člověk!

Náplní tvé práce bude:
- organizace montáže na stavbě (ocelové konstrukce apod.)
- příprava podkladů, materiálu, nářadí
- vedení montážní skupiny
- komunikace se zákazníky a subdodavateli
- kooperace s výrobou
- výjezdy do zahraničí

Lokalita: převážně u klientů společnosti - služební cesty cca na 4-6 týdnů v rámci Evropy. Sídlo společnosti je v Hranicích na Moravě.

Požadavky

- min. SŠ vzdělání technického zaměření
- zkušenost s montážemi nebo s prací na stavbě
- znalost AJ nebo NJ na komunikativní úrovni
- řidičský průkaz sk. B
- ochota cestovat a pobývat dlouhodobě v zahraničí

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 60000 CZK do 75000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek