Vložit inzerát

NÁKUPČÍ S NJ |PLZEŇ

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máte zkušenost s nákupem, komunikací se zákazníkem a dodavateli? Domluvíte se bez problému německy? Oddělení nákupu firmy sídlící v Plzni hledá kandidáta na pozici NÁKUPU s NJ.

Jako NÁKUPČÍ s NJ budete mít na starost:

- Jednání se zákazníky a dodavateli (v německém jazyce po telefonu a mailu)
- Tvorbu objednávek, kontrola a evidence v programu SAP
- Kontrola dodacích termínů, nákup spotřebního materiálu
- Vyřizování reklamací, správa smluv a certifikací

Požadavky

- Zkušenost z oddělení nákupu nebo něco podobného
- Dobrou znalost MS Office
- Komunikativní znalost NJ, znalost AJ výhodou
- Schopnost jednat a vyjednávat se zákazníky, dodavateli
- Ochota učit se nové věci
- Zkušenost s programem SAP výhodou

Prosím o zaslání životopisu v českém a německém jazyce.

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej, Podnikatelské příležitosti
  • Plat: Od 32000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek