Vložit inzerát

SPECIALISTA/TKA DEVELOPERSKÝCH PROJEKTŮ

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Máte již zkušenosti jako Asistent developerských projektů?
Pak hledám právě Vás!

- podpora projektových manažerů developerských projektů
- výborné jednání a vystupování, osobní jednání na úřadech, vyřizování žádostí na úřadech
- komunikace s bankou ohledně načerpání bankovních projektových úvěrů a dodání dokumentů
- kompletace smluv
- účast na jednáních
- propočty a vyhodnocování projektů
- místo pracoviště: zázemí kanceláře v Praze

Požadavky

- dobrá orientace v projektové dokumentaci
- zkušenosti s podporou projektových manažerů developerských projektů
- SŠ nebo VŠ vzdělání (stavebního směru)
- dobrá znalost práce v programu Excel
- pečlivost, smysl pro detail
- anglický jazyk pouze výhodou ne však podmínkou

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Stavebnictví a reality
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek