Vložit inzerát

Projektový manažer - Engineering| PLZEŇ

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Láká Vás řízení projektů v silné mezinárodní společnosti? Máte vzdělání technického směru? Domluvíte se anglicky?

Pak pro Vás máme skvělou šanci! Hledáme do oddělení Engineeringu kolegu na pozici PROJEKTOVÉHO MANAŽERA, který bude:

* Řídit projekt a vést ho k úspěšnému ukončení
* Vést projektové dokumentace
* Komunikovat každodenně v anglickém jazyce s dodavateli či zákazníky
* Dohlížet na dodržování nákladů a cílů projektu, efektivity a kvality
* Plánovat činnosti týkající se projektu
* Účastnit se projektových schůzek, hodnotit návrhy členů týmu

Požadavky

* VŠ vzdělání strojníhoči elektrotechnického zaměření /SŠ se zkušenostmi z projektového řízení
* Předchozí zkušenost s vedením projektů ve výrobní firmě
* Úroveň angličtiny pro denní využití (min.B2)
* Komunikativnost, organizační a analytické dovednosti

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 60000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek