Vložit inzerát

SERVIS/OPRAVY ZEMĚDĚLSKÝCH STROJŮ, Praha - Čestlice

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Hledáme kandidáta, který se orientuje v technické a mechanické dokumentaci, má zkušenosti s testováním a opravami strojů a ideálně se dorozumí anglicky! Jestli tyto body splňujete, pošlete nám Váš životopis!

Vaší náplní práce bude:
* Testovat a opravovat podsestavy a jednotky zaslané zákazníkem
* Zajistit, že veškeré testy a opravy jsou prováděny na vysoké úrovni, jsou dodržovány dohodnuté termíny dokončení a je udržována vysoká úroveň služeb
* Instalovat testovací přípravky
* Poskytovat podporu pro další oddělení jako jsou servis, výroba a generální opravy
* Kompletovat reporty a záznamy pro každou zakázku

Nástup: ihned
Mzda: 45 - 55 000 Kč dle zkušeností
Lokalita: Praha Čestlice

Požadavky

* Vzdělání SOU, SŠ elektrotechnického směru
* Možnost zkoušky z vyhlášky 50/78 SB § 5
* Standardní počítačové znalosti (MS Office)
* Dobrá znalost anglického jazyka - výhodou

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 45000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek